15 Ağustos Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

15 Ağustos Şok aktüel kataloğu yayınlandı. Bu hafta Şok ürünleri arasında gıda ve tekstil ürünlerde sizleri şok edecek fiyatlar bekliyor. Şok aktüel ile daha fazla kar ederek çok daha fazla ürün satın alabilirsiniz. Yayınlanan aktüel ürünler ile en çok gıda ve mutfak ürünleri üzerinde durulmuş. Özellikle ev hanımları için 15 Ağustos kaçırılmayacak bir fırsat olacak.

 

Bu Hafta Şok Aktüel Cazip Fırsatlar Sunuyor

Bu hafta Şok market de sizleri birçok kampanyalı ürün bekliyor olacak. Bu kampanyalı ve indirimli ürünler arasında Kawai marka multimedya set 329 TL ile sizlerle. Ayrıca geri görüş kamerası da mevcut! Bunun dışında Sinbo marka araç içi buzdolabı sadece 49 TL. Üstelik tam 24 litre iç hacme sahip. Şok market, yemek kaşığını 2,95 TL, yemek çatalı 2,95 TL, çay kaşığı 19,95 TL, tatlı kaşığı 2,50 TL, tatlı çatalını da 2,50 TL fiyatla sizlerin beğenisine sunuyor. Şok marketten alışveriş yaparak sizde karlı çıkın.

 

Şok aktüel 15 Ağustos kataloğuyla hız kesmeden devam ediyor. İndirimli Şok ürünleri arasında Sinbo marka 4 bıçaklı rende seti 29,90 TL, 35 cm köfte tepsisi 19,90 TL ile sizleri bekliyor. Ayrıca Şok kampanyalarından anında haberdar olmak için yukarıdaki bildirimleri açık tutmalısınız.

 

1 geri izleme / bildirim

  1. 16 Ağustos Hakmar Aktüel Kataloğu Yayınlandı - Bim - A101 Aktüel - Bim - A101 Aktüel

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*