3 Ağustos Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı

Bim de bu hafta aktüel ürünler kataloğunda elektronik ürünler başta olmaz üzere pek çok indirimli ürüne sahip olabilirsiniz. 3 Ağustos Bim market elektronik ürünlerde vantilatörle ön plana çıkıyor. Bim de bu hafta yayınlanan ürünlere sahip olmak için size en yakın Bim market mağazasına uğramanız yeterli gelecektir. Bim her zaman olduğu gibi bu haftada çok ucuz. Bu ucuzluk kervanını kaçırmamanızı öneririz.

 

3 Ağustos Bim Aktüel Kataloğu

Bim aktüel 3 Ağustos tarihinde de dopdolu bir şekilde karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Henüz yeni yayınlanan bu Bim kataloğu ile birçok fırsatlı ürüne sahip olabileceksiniz. Bim bisiklet ile adeta çocukluğunuza geri döneceksiniz. Belderia marka bisiklet Bim de yalnızca 299 TL’ye! Sizde Bim market aracılığı ile bisiklet almak istiyorsanız 3 Ağustos’ta size en yakın Bim market mağazasına uğrayın.

 

 

En ucuz Bim vantilatör fiyatı ise sadece 65 TL! Üstelik Dijitsu marka vantilatör… Ayrıca Bim’den alabileceğiniz diğer ürün ise termos. Bim marketin satışa sunduğu termos sadece 17,50 TL ile siz değerli müşterileri bekliyor. Ayrıca Bim mutfak aletleri bölümüne de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Hanımlar için olmazsa olmaz mutfak gereçlerini Bim aktüel sizler için sunuyor. Havlulu mutfak önlüğü sadece 9,95 TL’ye Bim aktüel ürünler kataloğunda bulabilirsiniz. 3 Ağustos Bim aktuel ürünlerinden faydalanmak için ve hangi ürünlerde indirimlerin sürdüğünü öğrenmek için aşağıda sizler için yayınlayacağımız görseller aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bim aktüel her zaman olduğu gibi bu hafta da sizlerle…

 

1 geri izleme / bildirim

  1. 28 Temmuz Şok Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı - Bim - A101 Aktüel - Bim - A101 Aktüel

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*